Vetëaksident në udhëkryqin Prishtinë- Pejë- Gjakovë, Policia jep detaje

10:12 | 26 Shtator 2022

Një aksident trafiku ka ndodhur para pak minutash në udhëkryqin Prishtinë- Pejë- Gjakovë.

Lexues të portalit arbresh.info kanë dërguar pamje nga vendi i ngjarjes ku një veturë shihet se ka dalë nga rruga.

Lajmin e ka konfirmuar zëdhënësi i Policisë së Kosovës për rajonin e Pejës, Fadil Gashi.

“Sot rreth orës 9.00 të mëngjesit Policia ka dalë në vendin e ngjarjes, ku ka konstatuar se ishte vetëaksident dhe fatmirësisht vetëm me dëme materiale”, tha Gashi për arbresh.info.

 

 

 

Shpërndaje në rrjete sociale