Google ADS

Vdesin dy të lënduarit në aksidentin e rëndë në Klinë

20:48 | 9 Mars 2024
R J

Kanë vdekur dy personat të cilët u lënduan këtë të shtunë në një aksident trafiku në fshatin Krushevë e Madhe në Klinë.

Rastin për Arbresh.info e ka konfirmuar zëdhënësi i policisë për rajonin e Pejës, Fadil Gashi.

“Mjeku kujdestar në Emergjencën e Spitalit Rajonal të Pejës e ka konfirmuar vdekjen e dy të lënduarve në aksidentin që ndodhi në Krushevë”, ka thënë Gashi./Arbresh.info/

LEXO EDHE:

Aksident i rëndë mes një treni dhe një komb-busi në Klinë, dy persona me lëndime serioze

Pamje nga aksidenti mes një treni dhe një kombi në Klinë