Ushtarët e Kosovës dhe ushtarët e Shqipërisë bëhen bashkë për operacione luftarake

13:13 | 26 Maj 2022

Janë bërë bashkë Ushtarët e Kosovës dhe Ushtarët e Shqipëris për ngritjen e aftësive dhe kapaciteteve për operacione luftarake.

Ministri i Mbrojtjes, Armend Mehaj ka përgëzuar ushtarët për suksesin në stërvitjen e përbashkët, shkruan arbresh.info

“Përgëzime për suksesin në stërvitjen e përbashkët të efektivëve tanë me efektivët e Forcave Tokësore të Shqipërisë. Së bashku gjithmonë më të forte”, shkruan ministri Mehaj në rrjetin social facebook./arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale