Trupat e viktimave nisen nga aeroporti, familjarët do të kryejnë ceremoninë e varrimit

12:59 | 3 Dhjetor 2021

Ka përfunduar ceremonia në aeroportin e Shkupit dhe familjarët morën trupat e të afërmeve të tyre për të kryer ceremoninë e varrimit.

45 persona vdiqën nga aksidenti në Bullgari, trupat e të cilëve arritën sot në Maqedoninë e Veriut./arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara