Sulmohet një infermiere në QKUK

10:50 | 13 Janar 2021

Një infermiere është sulmuar nga një grua në QKUK.

Është raportuar se e dyshuara femër kosovare e cila ishte nën përkujdesje të prindit të saj në shenjë pakënaqësie për përkujdesje e njëjta  e ka sulmuar fizikisht viktimën femër kosovare – infermiere derisa ishte në kryerje të detyrës.

E dyshuara është intervistuar dhe e vendim të prokurort është liruar në procedurë të rregullt./arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara