Sot fillojnë punimet për ujësjellësin në Orllan

07:09 | 7 Gusht 2019

Sot pritet të përurohet fillimi i punimeve të projektit “Ndërtimi i sistemit të ujësjellësit në fshatin Orllan” të Podujevës.

Në këtë ceremoni pritet të merr pjesë edhe ministri i Mjedisit dhe Planifikimit Hapësinor, Fatmir Matoshi, shkruan arbresh.info.

Ceremonia do të filloj në orën 11:00. /Arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale