Google ADS

Rrokulliset një veturë në fshatin Budakov të Suharekës, lëndohen dy persona

14:13 | 22 Qershor 2024
E.K

Një vetaksident ka ndodhur sot gjatë orës 11:40 në fshatin Budakov të Suharekës.

Organizata Vullnetare Zjarrfikësit dhe Shpëtimit, përmes një postimi në Facebook ka njoftuar se zjarrfikësit kanë  shpëtuar dy persona ku kishin mbetur të mbyllur në veturë.

“Rreth ores 11:40 min ka ndodhur një vetaksident në Fshatin Budakov ku kanë mbetur të lënduar 2 persona,intervenimi shpejt nga zjarrfikesit shpëtuan 2 persona ku kishin mbetur te mbyllur në veturë”, thuhet në njoftim./Arbresh.info

Shpërndaje në rrjete sociale

Të ngjashme