Publikohet fotografia e Adem Jasharit me shokët e shkollës

18:19 | 5 Mars 2021

Ramadan Kaqkini është njëri ndër shokët dhe bashkëmoshatarët e Adem Jasharit.

Shoqëria e tij me komandantin legjendar filloi në vitin 1972 atëherë kur të dy filluan shkollën e mesme teknike.

Në një intervistë  për emisionin “Frontal”, në T7, Kaqkini ndau edhe fotografi të rralla me Jasharin nga ato kohëra.

Ai tha se fotografitë që i ka pasur ai janë djegur të gjitha, por që disa të tjera kanë mbetur tek shokët e tij dhe të Adem Jasharit.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara