Prishtinë, një i mitur kërcënon me thikë familjarët e tij

11:27 | 7 Prill 2021

Një i mitur nga Prishtina ka kërcënuar më thikë familjarët e tij.

Rasti ka ndodhur në orët e vona pas mesnate, transmeton arbresh.info

I dyshuari është shoqëruar nga njësiti policor për në QKUK, dhe i është konfiskuar një thikë.

Policia bën të ditur se i dyshuari është duke u hospitalizuar në repartin neuropsikiatrik dhe se rasti është duke u hetuar.

‘Prishtinë, 06.04.2021 – 00:20.  Njësiti policor ka shoqëruar në QKUK të dyshuarin mashkull kosovar (i mitur), pasi që i njëjti ka kërcënuar me thikë familjarët e tij. Është konfiskuar një thikë. I dyshuari është hospitalizuar në repartin neuropsikiatrik. Rasti është duke u hetuar”, thuhet në raportin 24 orësh të PK-së./arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara