Presidentja Osmani ka ditëlindjen, Ilir Meta i uron 100 pranvera të tjera

15:08 | 17 Maj 2021

Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani sot ka ditëlindjen.

Ajo mbush plotë 39 vite.

Në ditëlindje e saj ajo ndodhet në një takim zyrtar në Slloveni.

E presidenti i Shqipërisë Ilir Meta ndodhet bashkë më të në këtë takim ku ka shfrytëzuar rastin dhe ka bërë një fotografi me të, përmes së cilës ia ka uruar edhe ditëlindjen./arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara