Google ADS

Pishina e Gërmisë hapet më 28 qershor

15:23 | 21 Qershor 2024
L G

Pishina e Gërmisë pritet t’i hap dyert e saj më 28 qershor.

Këtë e ka bërë të ditur ndërmarrja e cila ka nën menaxhim pishinën, ‘Sport&Marketing’, të cilët thanë se janë duke përfunduar përgatitjet e fundit.

“Ju njoftojmë se Pishina e Gërmisë është duke përfunduar edhe pregatitjet e fundit dhe do të hap dyert për qytetarë me datën 28 Qershor”, thuhet në njoftim./Arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Të ngjashme