Google ADS

Përfshihet nga zjarri një depo në Ferizaj

09:46 | 14 Korrik 2022

Në fshatin Bibaj të Ferizaj një depo e paisjeve dhe materialeve të ndryshme është përfshirë nga zjarri, raporton Policia e Kosovës.

Nuk raportohet për persona të lënduar. Rasti vazhdon të hetohet, shkruan arbresh.info.

“Fsh. Bibaj, Ferizaj, 13.07.2022 – 13:50. Është përfshirë nga zjarri një depo e pajisjeve dhe materialeve të ndryshme. Njësiti i zjarrfikësve ka lokalizuar dhe fikur zjarrin. Nuk raportohet për persona të lënduar. Rasti vazhdon të hetohet”./arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Të ngjashme