PDK nesër zyrtarizon kandidatët për kryetar komune në Prizren dhe Fushë Kosovë

20:01 | 28 Maj 2021

Partia Demokratike e Kosovës (PDK) nesër pritet të zyrtarizojë kandidatët e saj për kryetar në komunën e Prizrenit dhe Fushë Kosovës.

Zyrtarizimi i këtyre kandidaturave do të bëhet përmes një konference për media që do të mbahet nga ushtruesi i detyrës së kreut të kësaj partie, Enver Hoxhaj, shkruan arbresh.info.

Njoftimi i plotë

Partia Demokratike e Kosovës, nesër (e shtunë) do të zyrtarizojë kandidaturat për kryetar komune në Prizren dhe Fushë Kosovë.

Në orën 13:00, PDK mbanë konferencë për media në Prizren, ku do të marrin pjesë kryetari i PDK-së, Enver Hoxhaj dhe kandidati për kryetar të komunës së Prizrenit!

Dita: E shtunë

Vendi: Kompleksi i Lidhjes së Prizrenit, Prizren

Ora: 13:00

Ndërsa, në orën 15:00, PDK mbanë konferencë për media në Fushë Kosovë, ku do të marrin pjesë kryetari i PDK-së, Enver Hoxhaj dhe kandidati për kryetar të komunës së Fushë Kosovës!

Dita: E shtunë

Vendi: Amfiteatri i hapur para stacionit të trenit, Fushë Kosovë

Ora: 15:00

Lajmet më të lexuara