Parashikimi i motit për dy ditët e ardhshme

21:20 | 3 Gusht 2021

Do të mbajë mot me diell dhe pjesërisht i vranët.

Të enjten ka mundësi që në vende të izoluara të ketë riga shiu në formë stuhie, transmeton arbresh.info

Temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet 15-16 gradë Celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihen të lëvizin ndërmjet 33-35 gradë Celsius.

Do të fryjë erë nga drejtimi i veriperëndimit mesatare dhe lokalisht e fortë./arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara