Pacolli: Zotohem se do të kryej detyrën time me përkushtim, profesionalizëm dhe me rezultate konkrete

12:51 | 11 Shtator 2017

Zëvendës kryeministri i Kosovës njëherit Ministër i Ministrisë së Punëve të Jashtme, Behgjet Pacolli ka thënë se sapo ka pranuar detyrën si Ministër i Punëve të jashtme të Republikës së Koosvës.

Ai përmes një statusi në rrjetin social facebook ka thënë se zotohet se do ta kryej detyrën me përkushtim.

Statusi i plotë:
me Të dashur qytetarë, sapo kam pranuar detyrën si Ministër i Punëve të Jashtme të Republikës së Kosovës. Zotohem se do të kryej detyrën time me përkushtim, profesionalizem dhe me rezultate konkrete. Ju faleminderit.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara