Pacolli për vdekjen e Vokrrit: Prehu në paqe miku im dhe legjenda e shtetit tonë

11:18 | 9 Qershor 2018

Ministri i Punëve të Jashtme, Behgjet Pacolli ka shprehur ngushëllimin e tij pas vdekjes së Presidentit të Federatës së Futbollit të Kosovës Fadil Vokrri, i cili vdiq sot në moshën 57 vjeçare pas një komplikimi shëndetësor.

“Sapo mora lajmin e hidhur. Kryetari i Federatës së Futbollit të Kosovës, Fadil Vokrri sot ka ndërruar jetë. Prehu në paqe miku im, dhe legjenda e shtetit tonë!”, ka shkruar Pacolli në facebook.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara