Pacolli i afërt me Osmanin dhe Kusarin

21:50 | 3 Prill 2021

Kreu i AKR-së Behgjet Pacolli, është parë mjaftë i afërt me kandidaten për presidente, Vjosa Osmani si dhe ushtruesen e detyrës se Shefit te Grupit Parlamentar të VV-së, Mimoza Kusari-Lila.

Pacolli nuk dihet se çfarë bisedoi, por arbresh.info ka kapur disa momente kur kreu i AKR, Osmani dhe Kusai-Lila dukeshin mjaftë të relaksuar derisa po bisedonin në sallën e Kuvendit.

Pas bisedës me këto dy të fundit, Pacolli vazhdoi bisedën me kreun e LDK-së Lumir Abdixhiku./arbresh.info/

 

Lajmet më të lexuara