Një lagje në Hajvali mbesin pa energji elektrike, KEDS nuk shkon fare për të parë problemin se ku është

16:25 | 28 Janar 2022

Një lagje në Hajvali kanë mbetur pa energji elektrike, që nga ora 10:00 e mëngjesit, shkruan arbresh.info.

Tashmë janë bërë gjashtë orë që këtë banorë po përballen me mungesë të energjisë elektrike në ditë të ftohta dimri.

Banorët vazhdimisht janë ankuar ën adresë të arbresh.info se nuk kanë energji elektrike dhe KEDS nuk po u jep kurrfarë përgjigjeje./arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara