Ngjarjet e ditës së sotme

07:09 | 3 Prill 2020

Banka Qendrore e Kosovës mban konferencë për shtyp për zhvillimet në sektorin financiar pas paraqitjes së Pandemisë Covid 19. (Objekti i BQK-së, ora 11:00)

Kompanitë Rajonale te largimit dhe grumbullimit te Mbeturinave në nivel te Kosovës mbajnë konferencë për media. (Zyrat e Kompanisë “Pastrimi”, SH.A-Prishtinë, ora 12:00)

 

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara