Nëna raporton zhdukjen e vajzës në polici

10:19 | 13 Janar 2021

Një nënë nga Ferizaj e ka raportuar vajzën e saj si të zhdukur në polici.

Ajo ka deklaruar se vajza e saj ka dal nga shtëpia dhe nuk është kthyer më.

Policia po e heton rastin.

Njoftimi i plotë i PK-së:

PERSON I ZHDUKUR /Ferizaj 08.01.2021 – NN. Ankuesja femër kosovare ka informuar se vajza e saj viktima femër kosovare, është larguar nga shtëpia dhe nuk është kthyer më. Njësia përkatëse policore është duke e hetuar rastin./arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara