Në orën 16:00 fillon rinumërimi i 494 vendvotimeve

14:39 | 22 Shkurt 2021

Qendra e Numërimit dhe Rezultateve në orën 16:00 do të filloj rinumërimin e 494 vendvotimeve.

“Ju njoftoj se sot, në orën 16:00, në Qendrën e Numërimit dhe Rezultateve do të fillojë procesi i rinumërimit të 494 vendvotimeve për të cilat ka marrë vendim Komisioni Qendror i Zgjedhjeve”, thuhet në njoftimin e KQZ-së./arbresh.info/

KQZ vendos t’i rinumërojë 494 vendvotime

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara