Nagavci nesër në konferencë për media, flet për punën në Ministrinë e Arsimit

18:23 | 10 Qershor 2021

Ministrja e Arsimit, Shkencës, Teknologjisë dhe Inovacionit, Arbërie Nagavci, do të mbajë konferencë për media.

Sipas njoftimit të kësaj ministrie, Nacavci do të flasë për punën që është bërë në MAShTI prej kohës që ka marrë detyrën si Ministre.

“Konferenca mbahet nesër (e premte), 11 qershor 2021, në MAShTI (Kati I, këndi i konferencave), në ora 12:00”, thuhet në njoftim./arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara