Moti sot në Maqedoninë e Veriut

08:23 | 31 Janar 2023

Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë me vranësira dhe reshje lokale të borës.

Do të fryjë një erë e fortë nga pjesa veriperëndimore e vendit.

Temperaturat ditore do të lëvizin prej -6 deri në 9 gradë celsius.

Edhe nesër moti pritet të jetë me vranësira dhe reshje lokale të borës.

Shpërndaje në rrjete sociale