Mbi dy muaj i zhdukur, familjarët e Bedri Rexhepit kërkojnë ndihmë nga qytetarët

14:05 | 10 Qershor 2021

Vëllai ynë Bedri Rexhepi nga data 08.04.2021 rreth orës 18:30 është zhdukur në Komunën e Novobërdës me veturën me targa 05 406 EJ.

Ju lutem kushdo që ka informacione për vendndodhjen e Bedriut na lajmëroni në nr e telefonit 0038348400052, përveç mirënjohjes që do të kemi si familje ne do t t’iu shpërblejmë edhe me shumën prej 20 mijë euro si dhe të dhënat e juaja do të jenë konfidenciale”, thuhet në mesazhin e familjarëve.

Kujtojmë se për zhdukjen e Bedri Rexhepit është arrestuar Jeton Vllasaliu i cili është duke u mbajtur në paraburgim./KP/

 

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara