Limaj: Nëse Ramush Haradinaj nuk bën ndryshime, Nisma nuk do të jetë aty

22:59 | 21 Qershor 2017

Lideri i NISMA-s, Fatmir Limaj ka thënë se nuk do të jenë bashkë me AAK-në nëse nuk do të ketë ndryshme pas marrjes së qeverisë.

Ai ka thënë se Haradinaj e ka mbështetjen e plotë nga ai, deri në momentin që e merr postin e kryeministrit.

‘Pastaj mbështetja ime do të jetë varësisht punës dhe ndryshimeve që do të bëjë Haradinaj’, ka thënë  Limaj në Tv Dukagjini, shkruan Periskopi.

Ai ritheksoi se nëse nuk paraqiten ndryshime, NISMA nuk do të jetë aty.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara