“Lazarati në Kosovë”, në një banesë në Prizren policia konfiskon substanca narkotike dhe para

09:14 | 11 Janar 2022

Janë arrestuar dy persona pasi që gjatë kontrollit në banesën e tyre u janë konfiskuar 660.95 gram substanca të dyshuara narkotike si dhe 84 euro para, telefona dhe një peshore shkruan arbesh.info.

Të dyshuarit janë dërguar në mbajtjeje.

“Rr. Ekrem Rexha, Prizren 10.01.2022 ─ 16:05. Janë arrestuar dy të dyshuar meshkuj kosovarë pasi gjatë kontrollit në banesën e tyre janë gjetur dhe konfiskuar: 660.95 gr. substancë e dyshuar narkotike e llojit marihuanë, 84 € para të gatshme, dy telefona dhe një peshore. Me urdhër të prokurorit të dyshuarit dërgohen në mbajtje.”, thuhet në raportin e PK-së./arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara