Kur bora mbulonte Prishtinën në vitin 1981

15:11 | 16 Janar 2021

Fotografia është e vetmja gjë që mund ta ndalojë çastin, dhe të na bëjnë të ndjehemi nostalgjikë për kohërat e mëhershme,

Kjo fotografi është realizuar në vitin 1981 në Prishtinë, e cila ishte pjesë e një artikulli të një gazete të vjetër për dimrin e acartë e tregon këtë, transmeton Arbresh.info

Gjithashtu mund të shikoni dimrin e vitit 1985, në Deçan bora kishte arritur trashësi deri në 2 metra e gjysmë!/Arbresh.info/

 

 

 

 

 

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara