Kujtesa është kompania e vetmja qe i adaptohet të gjitha nevojave të Diasporës

10:22 | 7 Tetor 2020

Kujtesa këtë javë lansoi produktin më të ri, produkti Diaspora, i cila është një kombinim i internetit më stabil në vend dhe televizionit digjital, për të gjithë mërgimtarët nga Diaspora.

Pako Diaspora është produkt i dedikuar për mërgimtarë, nga i cili të gjithë klientët përfitojnë zbritje dhe do të kenë mundësi t’i përzgjedhin 6 muaj në të cilët ata planifikojnë të vizitojnë Kosovën.

Pako Diaspora i’u mundëson internetin e shpejtë deri ne 1GBPS dhe kanalet më të përzgjedhura të televizionit digjital, duke përfshirë edhe kanalet e sportit me ligat më ekskluzive që transmeton Kujtesa si: Champions League, Europa League, Bundesliga Gjermane, Euroaliga e Basketbollit dhe Carabo cup.

Pako Diaspora ndahet në dy pako dhe të dyja përfshijnë shërbimet më PREMIUM të Kujtesa: Internet deri në 1 Gbps, TV me mbi 180 kanale më të mira televizive duke përfshirë edhe kanalet e sportit në High Definition për vetëm 99.99€, plotë 12 muaj.

Sigurisht që Kujtesa është menduar për nevojat e të gjithë mërgimtarëve prandaj ka lansuar edhe pakon e dytë e cila përmban Internet deri në 500 Mbps, TV me mbi 180 kanale televizive përfshirë këtu edhe Sportin në HD për vetëm 59.99€.

Ajo që e bën atë më të veçantë se të gjitha ofertat tjera në treg, është mundësia që të përzgjedhin 6 muaj shfrytëzim të pakos, kurdo që ata vizitojnë Kosovën. /arbresh.info/

Artikull i Sponsorizuar!

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara