Kështu pritet të jetë moti në 5 ditët e ardhshme

19:04 | 25 Prill 2021

Parashikimi i motit për ditët në vijim:

Të hënën do të mbajë mot i vranët dhe me diell.

Gjatë ditës së martë do të ketë vranësira dhe vende-vende reshje të dobëta shiu.

Të mërkurën parashihen vranësira të pjesshme dhe ngritje graduale të vlerave maksimale.

Dita e enjte dhe e premte parashihen kryesisht me diell. Temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet 3 deri 9 gradë Celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihen të lëvizin ndërmjet 13-24 gradë Celsius. Do të fryjë erë e lehtë nga jugperëndimi dhe verilindja me shpejtësi 1-7m/s./arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara