I gjendet një pushkë gjuetie dhe 14 fishekë, arrestohet i dyshuari

11:29 | 25 Maj 2022

Pas një kontrolli në shtëpin e të dyshuarit në Gjilan është gjetur një pushkë gjuetie dhe 14 fishekë, raporton Policia e Kosovës .

Sipas Policisë së Kosovës, i dyshuari është arrestuar me vendim të prokurorit dhe rasti shkon në procedurë të rregullt.

“Lagjja Arbëria, Gjilan 24.05.2022 – 19:50. Gjatë kontrollimit të shtëpisë së të dyshuarit mashkull kosovar, i është gjetur dhe konfiskuar një pushkë gjuetie me 14 fishekë. Me vendim të prokurorit, rasti shkon në procedurë të rregullt.”thuhet në raportin e PK-së/arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale