Hoxhaj: Është e pamundur që të ketë koalicion PDK-NISMA

13:39 | 14 Janar 2021

Kandidati i PDK-së për kryeministër, Enver Hoxhaj tha se është e pamundur që të ketë koalicion PDK-Nisma, shkruan arbresh.info.

“Ne kemi fol me Limajt. Është e pamundur që të ketë koalicion me PDK dhe Nismën në formulën PDK-NISMA dhe qëndrojmë në këtë për një arsye sepse në mënyrën e njëjte kemi shku edhe ne fushatën zgjedhore  si PDK”, tha ai në një konferencë për media./arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara