Hoti për vdekjen e Dermakut: Prehu në paqe miku im i shtrenjtë

11:02 | 13 Janar 2021

Kryeministri i Kosovës, Avdullahu Hoti, ka reaguar pas lajmit për vdekejn e Profesorit Arben Dermaku.

Përmes një postimi në rrjetin social Facebook, Hoti tha se ai dhe e gjithë familja e tij do ta kujtojnë gjithmonë.

“Prehu në paqe miku im i shtrenjtë, Prof.Arben. Do të kujtojmë dhe do të lutemi për ty gjithmonë e […]”./arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara