Gjendet pa shenja jete një 22 vjeçar në Banjë të Istogut

13:55 | 8 Shkurt 2021

Gjatë ditës së sotme një 22-vjeçar nga Istogu dyshohet se ka kryer vetëvrasje.

Ngjarja ka ndodhur rreth orës 11:35 minuta ne fshati Banje të Istogut.

Lajmin e ka konfirmuar për arrbesh.info, zëdhënësi i Policisë së Kosovës, në rajonin e Pejës, Driton Rugova.

“Me datën 8.02 në ora 11:35 polica është informuar se në fshatin Banjë, një person është pa shenja jetë, menjëherë rastit iu kanë përgjigjur njësit relevante dhe gjithashtu ekip mjekësor, i vdekur është mashkull 1999. Në lidhje me rastin janë njoftuar edhe prokurori i shtetit dhe pritet të dalim me informacion”, ka thënë Rugova.

Lajmet më të lexuara