Gecaj: Krejt dynjaja i ka ra në shpinë LDK-së, por nuk do të na mundin asnjëherë

22:01 | 16 Prill 2017

Këshilltari i kryeministrit Mustafa, Bajram Gecaj ka reaguar ndaj akuzave që kohëve të fundit po shkojnë në drejtim të LDK-së.

Më poshtë keni postimin e plotë:

Për besë stoik kishim qenë na LDK-ja….u qu krejt dynjaja “na ka ra në shpinë” (jo vetëm sot), e kurrqysh me na rrëzu…nuk kanë mundë dhe nuk do të mundin asnjëherë…tani madje na thonë se nuk kemi të drejtë as të thirremi në rrënjët tona (Rugovizëm), dhe se nuk është as e moralshme nga ne që të flasim për të vrarët e LDK-së…nuk kanë bre këta as limite e as fytyrë….

 

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara