“Fillova nga fundi për të arritur majën e suksesit”, Pacolli nis ditën me mesazh inspirues

10:40 | 24 Nëntor 2022

Lideri i Aleancës Kosova e Re, (AKR), Behgjet Pacolli e ka nisur sot ditën me një mesazh inspirues për qytetarët.

Në ditën kur po ka reagime të shumta për marrëveshjen ndërmjet Kosovës dhe Serbisë për çështjen e targave, lideri i AKR-së ka vendosur të shkruaj mesazh inspirues, derisa shihet duhet hipur në aeroplanin e tij privat.

“Beso në vete…. Fillova nga fundi për të arritur majën e suksesit… Për çdo ditë të jetës së pari i jam mirënjohës krijuesit tonë”, shkruan Pacolli. /arbresh.info/

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Behgjet Pacolli (@behgjetpacolli)

Shpërndaje në rrjete sociale