Faton Klinaku i bashkohet veteranëve protestues

09:39 | 16 Qershor 2022

Ka filluar protesta e paralajmëruar e veteranëve për të kundërshtuar mos përfshirjen e tyre në projektligjin e pagës minimale.

Një grup i protestueseve tashmë është tubuar në sheshin kryesor të Prishtinës, para ndërtesës së Qeverisë së Kosovës dhe Kuvendit të Kosovës.

U.d kryetari i OVL-UÇK, Faton Klinaku është duke ju bashkangjitur protestës./arbresh.info/