Familja Ramadani hapë të pamet, rrëfimi i dhimbshëm i axhës Sali

13:54 | 7 Qershor 2021

Janë hapur dyert për krye shnosh.

Në hyrje të ndërtesës është vendosur edhe fotografia e katër anëtarëve të familjes Ramadani nga Shtimja, që humbën tragjikisht jetën në një aksident trafiku, të dielën.

Lajmin për humbjen e tyre e kanë marrë nga rrjetet sociale, fillon rrëfimin, Sali Ramadani, mixha i Naim Ramadanit që humbi jetën në këtë aksident bashkë me djalin, nënën dhe gruan.

“20 minuta para se me ndodh aksidenti ne kemi qenë ulur këtu. U nis me veturë për të miqtë dhe pastaj e kemi par në internet për aksidentin. Është humbje e madhe një familje është shu”, rrëfen Ramadani për arbresh.info.

Katër anëtarët e kësaj familje do të varrosen në varrezat e qytetit në ora 17:00./arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara