E tepron Gjinovci thotë se kushdo që e ka votuar Hashim Thaçin ja nuk është normal ja është i poshtër

23:40 | 13 Janar 2021

Aktivisti, tash analisti Rron Gjinovci sonte ka deklaruar se kushdo që e voton Hashim Thaçin nuk është në gjendje normale.

Ani pse Thaçi ishte prej politikanëve më jetëgjatë në skenën politike në Kosovë dhe mori me qindra mijëra vota përgjatë rrugëtimit tij nga qytetarët e Kosovës, këta të fundit Rroni i quan abnormal.

Sipas Gjinovcit njerëzit nuk janë normal që e kanë votuar Hashim Tahçin.

‘Një njeri normal nuk beson tek Hashim Thaçi. Atë nëse e ka votu dikush, e ka votu për arsye banale. Dikush që mendon se Thaci duhet me qeverisë Kosovën, ja nuk është normal ja është i poshtër dhe ka lidhje direkte’’, ka thënë  Gjinovcit në Pressing./Arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara