Google ADS

Digjet një veturë në lagjen Ulpiana në Prishtinë, zjarrfikësit dhe policia në vendin e ngjarjes

20:26 | 26 Maj 2024
E.H

Një veturë është përfshirë nga zjarri sot në lagjen Ulpiana në Prishtinë.

Policia e Kosovës dhe zjarrfikësit ndodhen në vendin e ngjarjes, ndërsa ende nuk dihen shkaqet e këtij zjarri.

Arbresh.info ka kontaktuar me policinë mirëpo deri me nuk ka dhënë detaje për këtë rast./Arbresh.info

Shpërndaje në rrjete sociale