Google ADS

Çmimet e derivateve të naftës për sot

10:09 | 5 Nëntor 2022
K.B

Ministria e Industrisë, Ndërmarrësisë dhe Tregtisë ka publikuar çmimet e shitjes së karburanteve për 24 orët e ardhshme.

Çmimi maksimal i lejuar për shitjen e naftës është 1.71 euro, benzina 1.46 euro , derisa gasi 0. 71 centë.

Këto çmime vlejnë 24 orë duke filluar sot nga ora 10:00. /arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Të ngjashme