Arrestohen 23 persona për një ditë

10:03 | 13 Janar 2021

Policia e Kosovës ka njoftuar se gjatë 24 orëve të kaluara ka arrestuar 23 persona të dyshuar të përfshirë në veprime të ndryshme të kunderligjshme.

Në raportin e policisë po ashtu thuhet se janë shqiptuar 987 tiketa trafiku dhe 592  tiketa në bazë të ligjit Covid – 19./arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara