Ambasadori i Kosovës në Holandë jep udhëzime se si të votohet nga diaspora për zgjedhjet e 14 shkurtit

18:52 | 13 Janar 2021

Ambasadori i Kosovës në Holandë, Lirim Greiçevci, përmes një shkrimi në Facebook, ka njoftuar mërgatën për hapat se si të votohen në zgjedhjet e 14 shkurtit.

Në këtë postim ai ka bashkangjitur edhe linkun në të cilën çdo qytetarë që jeton jashtë vendi dhe mund të votoj, t’i gjejnë udhëzimet e nevojshme./arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara