Ambasada gjermane uron Kosovën: Gëzuar ditën e pavarësisë

11:11 | 17 Shkurt 2021

Ambasada e Gjermanisë ka uruar Kosovën në 13-vjetorin e pavarësisë.

“Ne përgëzojmë Kosovën dhe të gjithë qytetarët kosovarë në 13 vjetorin e pavarësisë së Kosovës. Gëzuar Ditën e pavarësisë! Urime Dita e Pavarësisë”, thuhet në urimin e Ambasada së Gjermanisë në Kosovë.

 

We congratulate 🇽🇰 Kosovo and all Kosovar citizens on the 13th anniversary of Kosovo’s independence.

Happy Independence Day! Urime Dita e Pavarësisë! Srećan dan nezavisnosti! 💙💛

Posted by German Embassy Pristina on E mërkurë, 17 Shkurt 2021

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara