Aksident në rrugën Prishtinë-Pejë, lëndohen katër persona

19:43 | 15 Shtator 2021

Katër persona kanë mbetur të lënduar si pasojë e nja aksidenti të trafikut që ka ndodhur në dalje të Fushë Kosovës, saktësisht në rrugën Prishtinë-Pejë.

Zëdhënësi i Policisë së Kosovës, Bajram Krasniqi i ka thënë arbresh.info se në këtë aksident janë përfshirë dy vetura.

“Rreth orës 18:00, policia është njoftuar për një aksident trafiku në rrugën nacionale Prishtinë-Pejë, në dalje të Fushë Kosovës. Njësia policore e trafikut ka dalë në vend-ngjarje. Në aksident janë përfshirë dy vetura dhe si pasojë e aksidentit janë lënduar katër persona”, ka thënë Krasniqi./arbresh.info/

Lajmet më të lexuara