Aksident në magjistralen Pejë-Prishtinë

19:25 | 23 Prill 2021

Një aksident trafiku ka ndodhur në fshatin Potërq në magjistralen Pejë-Prishtinë.

Arbresh.info ka siguruar fotografi nga vendi i ngjarjes, ku shihen dy veturat e aksidentuara që kanë përfunduar jashtë rrugës.

Ende nuk dihet nëse ka të lënduar.

Arbresh.info ka kontaktuar Policinë e Kosovës në rajonin e Pejës për të marrë më shumë informacione dhe është në pritje të përgjigjeve./arbresh.info.

 

Lajmet më të lexuara