Aksident në fshatin Peran të Podujevës

21:29 | 5 Janar 2019

Një aksident tafiku ka ndodhur para pak minutash në fshatin Peran të Podujevës.

Në këtë aksident kanë qenë të përfshira dy vetura, me ç’ rast nga përplasja kanë mbetur të lënduar lehtë tre persona.Ndërkohë, në vendin e ngjarjes ka dalë Policia dhe po heton shkakun e aksidentit.

Ndryshe, vetëm dje Policia e Kosovës ka njoftuar se në Kosovë kanë ndodhur 52 aksidente. 18 prej tyre kanë rezultuar me të lënduar ndërsa prej 34 aksidenteve të tjera nuk ka pasur të lënduar

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara