Aksident i rëndë në Mramor

17:32 | 24 Qershor 2020

Para pak çastesh ka ndodhur një aksident i rëndë.

Aksidenti ka ndodhur në magjistralen Prishtinë-Gjilan, saktësisht në fshatin Mramor, shkruan portali arbresh.info

Aksidenti ka ndodhur mes një kamioni dhe një veture autoambulance, si pasojë e këtij aksidenti të lënduar kanë mbetur tre persona.

Në vendin e ngjarjes kanë arritur edhe ekipet emergjente të cilët po merren me rastin. / arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara