Gjendet pa shenja jete një person afër Qeverisë së Kosovës

16:38 | 15 Shkurt 2021

Pak më parë është gjetur një person pa shenja jete afër Qeverisë së Kosovës.

Në vendin e ngjarjes ka dal ndihma e shpejtë si dhe janë lajmëruar Policia e Kosovës.

arbresh.info ju sjell pamje:

 

 

 

 

 

 

Lajmet më të lexuara