Aksident i rëndë, tri vetura të përfshira

19:29 | 12 Qershor 2021

Një aksident ka ndodhur para pak minutash në mes tri veturave, afër Dobrevës.

Policia ka dal në vendin e ngjarjes dhe ekipet mjekësore, por ende nuk dihet nëse ka të lënduar.

Nga ky aksident janë shkaktuar kolona të gjata rreth 6km.

Arbresh.info do ju mbajë të informuar rreth këtij aksidenti./arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara