Osmani në Estoni për vizitë zyrtare

09:51 | 10 Qershor 2021

Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani po qëndron sot për vizitë zyrtare në Estoni.

Ajo po qëndron në Estoni me ftesë të autoriteteve shtetërore.

“Do të fokusohemi në bashkëpunimin bilateral, procesin e integrimit evropian dhe agjendën transformuese digjitale”, ka shkruar ajo në Facebook. /arbresh.info/

 

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara